wtorek, 11 listopada 2014

Podoba mi się... - listopadowe znalezione w sieci

Nowy cykl (mam nadzieję, że co miesięczny ;). Jestem uzależniona od oglądania różnych dzieciowych sklepów, księgarni itp. żałuje, że mój portfel nie jest bez dna, a mieszkanie z gumy...

W tym miesiącu wpadło mi w oko:

- nowa seria puzzli dla maluszków od Trefla - Baby fun W wersji 6 i 8 elementowej. Z postaciami z bajek (Kubuś Puchatek, Kucyki, Minnie, Peppa), a także ze zwierzętami znanymi z zabawek Fisher Price. Układa je się w ramce. Cena na czytam.pl to niecałe 10 zł za obrazek. Warte uwagi dla dzieciaków w okolicy 2 urodzin.
  1. źródło:merlin.pl

- znów Trefl i seria Mały Odkrywca - 12 rodzajów - tutaj są opisane wszystkie klik. Mnie najbardziej zaciekawiły zestawy: Zawody, Co i gdzie, Pory roku. Na czytam.pl ok. 14 zł za pudełko.
źródło: eduksiegarnia.pl

- gra zręcznościowa Skaczące żabki od Mattel. Bardzo się podobała mężowi, więc jest wysoko na liście prezentów mikołajkowo-świątecznych. Gra polega na umieszczeniu żabek na ruszającym się drzewie. Cena na allegro ok. 80 zł

źródło:megadyskont.pl

- i jeszcze jedna gra Magnetyczny kuferek - twarze od Janod. Piękna rzecz. Układamy wg wzoru albo wg widzimisie. Dzięki magnesom sprawdziłaby się w podróży. Cena dość wysoka ok. 85 zł.
źródło: fabrykawafelków.pl


3 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. i jak? fajne? bo ja tylko na filmiku widziałam :)

      Usuń
  2. Zawody i Pory roku trefla mamy, fajne :) A te trefla ciekawe, kupię dla syna szwagra na mikołaja :)

    OdpowiedzUsuń