poniedziałek, 24 listopada 2014

Pomysły na prezenty świąteczne. Z myślą o 3,5 letniej Agu.

Dziś moje pomysły, zachcianki co bym chciała dla Młodej. Na pewno nie wszystko z tej listy kupimy (przynajmniej nie od razu).

Po pierwsze zabawki:

Gra Hop Hop Żabki - pisałam o niej w "listopadowych podoba mi się" - już jest, leżakuje schowana w szafie :) Mam nadzieję, że się spodoba :) Cena ok. 75 zł

źródło: merlin.pl


Duplo Safari - kolejny pewniak, tym razem pod choinkę. Wydaję mi się, że to ostatni zestaw Duplo jaki kupimy :( W przyszłym roku pewnie będziemy próbować ze zwykłymi.Choć bardzo chciałabym jeszcze pociąg. Ten zwykły manualny. Fajny jest z Unico Hello Kitty. Jakościowo też porządny. O właśnie taki typ mi chodzi. Cena trochę z duża (ok. 180 zł), więc będę szukać używanej

źródło: allego.pl


I muszę koniecznie dokupić babcię. Agata wiecznie narzeka, że nie ma babci... aaaa... wpadł mi teraz w oko ten zestaw. Jest babcia i duży koń i chłopiec...Klocki - układanka - mieliśmy takie jak Agu była całkiem mała. Uległy destrukcji niestety. Najbardziej mi się podobają te od Djeco, ale cena jak dla mnie przesadzona, może zamówię takie. Agata bardzo lubi Dośkę (ok. 17 zł):


Śmieciarka Play-Doh na jej widok w tv Agatce oczka się świecą (ok. 80 zł)Ubranka dla bobasa - co prawda Agata lalkami się nie bawi, ale mamy jednego bobasa (również po wnuczce sąsiadki) i ma okropne ubranko... Na allegro kupimy coś.

Mikrofon ;) - ja bym chciała taki z możliwością nagrywania ;)

Po drugie książki:

Wielka księga przygód Basi 

Piaskowy Wilk


Pospiesz się Albercie

Także Mikołaju przybywaj ;)


* zdjęcia książek pochodzą ze strony merlin.pl. Ceny z allegro

2 komentarze: